ENGEST

Disainpleed “Jäälilled”

“JÄÄLILLEDE” ainulaadne kangamuster on inspireeritud imelisest talvepakase jäämaalingust. Soe pleed on loodud pehmest kahekordsest disainfliisist, millele autori foto on eritellimusel trükitud. Ääreõmblusest piiluv trendivärvides erkkollane rullkant mõjub nagu rõõmsa varakevadise päikesekiirena talvises looduses. Disainpleed on kujundatud mõlemal pool sama pildiga. Tekstiiltoote originaalsust kinnitab õmbluse vahel korrektne autoritähis. Kaunis kingitus kaasaegsesse interjööri.

Ingliskeelne tootenimetus: Photo Print 3D Design Throw Blanket Collection

1.”JÄÄLILLEDE” disainpleed valmib tellimisel, orient. 2 nädala jooksul. Mõõtmed 1 x 2 m / 115 Eur. Näha ülal ja allolevatel fotodel.

Beebi- või lapsetekk on samuti kujundatud pehmest fliiskangast, mille fototrükk on loodud kordumatust jäälillede mustrist. Kahekordsel fliiskangast tekil on mõlemal pool sama pilt, kuid väikese tooni erinevusega, hallikam ja helesinisem. Teisel tekivariandil on mõlemad pooled sama värvitooni kangaga. Ääreõmbluse vahel piilub trendivärvides erkkollane rullkant, mille võib soovi korral asendada ka teise värviga. Tekstiiltoote originaalsust kinnitav autoritähis asub õmbluse vahel.

2. “JÄÄLILLEDE” lapsetekk valmib tellimisel u 2 nädala jooksul. Mõõtmed – 1,1  x  1,4 m / 88 Eur. Näha allolevatel fotodel.

Jäälillede lapsetekid on kahekordsest kangast ja kaks pisut erinevat kujundust.  Alumistel fotodel:  1. hallikam ja sinakam on kokku õmmeldud ja 2.variant, kus mõlemad pooled on ühe ja sama mustriga.  Ega erilist vahet polegi, kuna mõlemad variandid on kenad!

Varasem disainpleedide kollektsioon “3D Illusion” näha siin: www.visioontekstiil.com/disainpleedid

Nautigem erilisi mustreid! Kangaste autor, Liivi Leppik

Soovi korral võtke ühendust, võimalus saata postiga: liivi@visioontekstiil.com;  +372 5149539

top