ENGEST

Interjöör 2018, pilte

Kevadine Interjöörimess toimus 20.-22.aprillil Eesti Näituste messihallis Tallinnas. Visioon tekstiili disainer esitles autoritehnikas 3D tekstiilikunsti ja tutvustas ka viimaseid kollektsioone, originaalseid fototrükis loomingut. Päev enne messi sai valmis uus disaintekstiilide sari – Beach Pareo Collection “Be Bright!”/Ole särav! – ja toimus vastloodud kangaste esmaesitlus. Elegantselt langevast sifoonist rannasallidel on troopiline loodus, kõik kujundatud autori isiklikest reisifotodest. Eksootilistel vaadetel on ehtsad imelised õied, lopsakad palmid, helesinine selge meri ja kaunis loojang – kuus originaalset kangast, täis kuuma päikest. Loodus on võrratu!

Kolmemõõtmelistest kivikangastest kujundatud dekoratiivpadjad osalesid kevadisel Interjööri messil samuti esmakordselt. Esindatud oli nii põhi- kui kevadkollektsiooni 22 erinevat värvitooni. Külastajate vahel toimus lemmikpadja loosimine, milles osales 48 inimest – kõige soositum oli messing 14, siis terashall 11 ning kolmandale kohale valiti hall 6 inimese poolt. Ka paljud teised värvid said tähelepanu ja iga vaataja leidis sobiva, 2.fotol kõik lemmikud koos. Loosiõnn naeratas seekord Kersti`le, kes eelistas messingvärvis kivipatja, näha 1.fotol autori käes. Õnnitlused!

Kolmel messipäeval jätkus ka päris esmakordseid külastajaid, kes üllatusid 3D kivikanga seinapilte nähes, kuidas on nii üldse võimalik?! Erivärvides ja läbipaistvad ruumilised tekstiilid lummasid vaatajat. Uudistati ka UV-kaitsega mittemärguvaid rannatekstiile ja õhulisi rannasalle. Mõned meeleolukad pildid koos messikülalistega:

Laste lemmikuteks ja magnetiks olid rõõmsad Päikesekalade rannamatid. Palmid sobivad unistuste puhkusega hästi.

Kes messile siiski ei jõudnud, saab kodulehe kontaktide kaudu disaineriga ühendust. Suured tänud kõigile messikülastajatele, fännidele ja uute kohtumisteni!

Tekstiilidisainer Liivi Leppik

Olete oodatud:  liivi@visioontekstiil.com   +372 5149539

top