ENGEST

INTERJÖÖR 2023

Lähenemas on igakevadine populaarne sisustusmess INTERJÖÖR 2023! Olete oodatud Eesti Näituste Messikeskusesse 21.- 23.aprillil, Pirita tee 28, Tallinn.

Liivi Leppik & Visioontekstiil,  C Hall / 301. Messil saab tutvuda 3D tekstiilikunstiga kaasaegsesse interjööri – kohal erinevates autoritehnikates loodud teosed: Kuldrannake, Pärlimeri, Päevapeegeldus, Talveimed ja Helesinine Hawaii. Saab tutvuda suures valikus erinevate fototrükis disaintoodetega ja kõike saab soovi korral ka osta.

Esitletud on autori viimaste aastate looming, 3D tekstiilikunst ja suures valikus fototrükis looming: dekoratiivsed padjakatted, kaunid froteerätikute komplektid, modernsed ja romantilised fliispleedid, vabaaja fotosärgid jne. Kõik originaalsed kangad on kujundatud autori isiklikest fotodest. Valikuga eelnevalt tutvuda ja omale sobivat leida on võimalik Visioontekstiili varasemates postitustes nii kodulehel kui FB-is. Kui messil pole soovitud toodet siiski näha, küsige julgelt… kõike saab tellida.

Interjööri kaunistuseks lisanduvad värske katsetusena ka mõned värvikad akrüülmaalid lõuendil, loodud 2023 a varakevadel. Maalide nimed: “Rääkimine kuld, vaikimine hõbe”, “Elujõud”, “Kohtumine X rannal” ja “Kuula, 11 papagoid!” (70x70x2 ja 80x80x2 cm). Tutvustuseks mõned lähifotod neljast erinevast maalist…

Põneva uudisena on aprillis kujundamisel ka terrassivaip “Roosiaed”, mille idee sündis juba mõned aastad tagasi. Disaintoode on paljude kasutusvõimalustega ja suurepärane täiendus lähenevaks suvehooajaks. Romantilise mustri loomist, autori endakasvatatud roosidega näeb alumistel fotodel. Kuidas see põnev vaipkate õnnestub, saab lähemalt tutvuda juba peatselt Interjööri messil… Loodame parimat!

Uut disaintoodet tutvustavad pildid ja lähem täpsustav info lisanduvad lähiajal.

Interjöörimess on külastajatele avatud:   21.04. kl. 11 – 18   /   22.04. kl. 10 – 18   /  23.04. kl. 11 – 16

Meeldiva kohtumiseni! Tekstiilide autor / disainer Liivi Leppik

top