ENGEST

Päikese all…

Külmal talvepäeval sai alguse Mauritiuse eksootiliste rannafotodega disainpatjade sari “Päikese all”. Originaalsete trükikangaste valikus on 5 erinevat, kuid omavahel sobivat varianti – Palmi all, Ilusa palmi all, Elu on teekond, Päikese all ja Soe meri. Piltide nimed ilmuvad ka fotodel, nii saate valida lemmikuid.

Ülemistel fotodel – Palmi all ja Ilusa palmi all – on kujundatud erinevate palmidega. Alumistel fotodel – Elu on teekond… ja Päikese all, mis koosneb sama ranna erinevatest hetkedest.

Soe türkiisvärvides lõunamaa meri. Padja pildi nimi – Soe meri. Originaalsust kinnitab väike autoritähis küljeõmbluses.

Suured fototrükis disainpadjad on loodud pehmest veluurkangast autori isiklike reisifotode põhjal. Kaunid pildid on kujundatud mõlemale poole, tagumine külg peegelpildina, nii saab patju erinevalt kombineerida. Allosas tõmbelukk ja küljeõmbluses väike autoritähis – Enjoy your Life. Kangad trükitakse Teie tellimuse põhjal ja toote orienteeruv valmimisaeg 2 nädalat. Kuid alati võib küsida infot, vahel on kohe olemas. Mugav kättesaamine on posti teel.

Kollektsioon “Päikese all…” valikus 5 erinevat varianti, mõõdud on 60 x 60 cm. Tagumine pool on kujundatud peegelpildina.

Neli padjakatet : Palmi all, Elu on teekond, Päikese all ja Soe meri – 55 Eur //  Ilusa palmi all – 70 Eur. ( ülemisel pp pildil). Soovijale kvaliteetne täitepadi – 8 Eur

NB! Disainkangaid on võimalus veel trükkida siidiselt läikivale satiinile ning mittemärguvale ilmastikukindlale tekstiilile. Jälgige kangaste lähemat esitlust ka FB-is: www.facebook.com/Visioontekstiil/

Jätkugu päikesesoojust hinge ka talvisel ajal! Esimesed pildid vastloodud kangastega talvisel rannal ja interjööris.

Unistustest luuakse põnevaid kangaid. Uut disaintoodet esitleb Marit, tänu kelle soovile sai see eksootiline trükikollektsioon alguse.

Name of the design product: Photo Print Collection Decorative Pillow Mauritius. Welcome! You can order beautiful pillowcases wherever you are… and soon it`s on your couch. Please write to me!

Kaunis kingitus igal aastaajal! Küsige lisainfot: liivi@visioontekstiil.com   +372 5149539

Päikeseliste soovidega! Tekstiilide disainer, Liivi Leppik

top