ENGEST

Terrassipadjad “Restart”

Mai 2020 lõpul sai loodud uus peresõbralik disaintoode “RESTART”, mõeldud kasutamiseks mitmel erineval moel. Ilmastikukindla mittemärguva disainkanga kujundamisel on kasutatud eesti aida iidset palkseina.  Tulemuseks on unikaalne 3D kangas, kus väärtuslikuks pilgupüüdjaks on 100a vanuse puumustriga originaalsed palgiotsad. Iidsele hallile on pisut lisatud uut modernsemat hingamist värvide näol, rahulik sinine ja ergutav oranz jagavad head positiivset energiat ka vaatajale. Vastloodud toote esmaesitlus oli Visioontekstiili FB-is – 2.06.2020.

Ingliskeelsed tootenimed: Photo Print Collection Recharging Floor Cushion “Restart” ja Photo Print Collection Pillow “Restart”.

Originaalne puhkekomplekt koosneb erineva suurusega põnevatest patjadest. Hea kasutada nii looduses või kodusel aiaterrassil, moodustada mugavaid istumisaluseid perepidude jaoks jne. Lisades suurele lebopadjale äärde veel 3-4 tavapatja, moodustub kerge suvediivan. Kõikidel esemetel on tõmbelukud. Suurele põrandapadjale on ülesriputamiseks lisatud aas – saab paigutada seinale ka disainielemendina. Korrektsema lõpptulemuse jaoks on ülatunnelis peen tugev metallvarras.

“RESTART” disaintooted valmivad vastavalt tellimusele orient. 2 nädala jooksul. Originaalne kangas trükitakse just Teile! Kaugemale saatmise korral on võimalus kõik padjad ka ise täita, pidage nõu disaineriga.

“Restart” suur põrandapadi:  195 x 100 x 5 cm /179 Eur ( mittemärguv kangas, sama pilt mõlemal pool, sees poroloon)

“Restart” padjad, 2 erinevat suurust:  75 x 60 cm/ 55 Eur ;   65 x 55 cm/ 50 Eur (trükipilt mõlemal pool, sees pallikiud)

Disainpadjad “RESTART” kodusel terrassil. Soovi korral saab väikelapsele tekitada turvalise onnikese, kus läbi akna teda hea jälgida.

Põnevast palgimustrist moodustub mõnus pehme lebodiivan suvepäevade või kodukino jaoks. Positiivse energiaga kangas sobib samuti mere ja basseini teemaga jm.

RESTART disaintoode on ka päris äge kingitus tublidele tegusatele meestele!

Erinevaid võimalusi täpsustage koos disaineriga. Värskeid uudiseid näeb esimesena Visioontekstiili FB-is: www.facebook.com/Visioontekstiil/

Ilusat suve, tekstiilide autor Liivi Leppik

lisainfo: liivi@visioontekstiil.com     +372 5149539

top