ENGEST

Terrassipadjad “Restart”

Päikeselisel kevadõhtul jäin imetlema vana aida ehitust ja tema kunagiste ehitajate loomingut. Päikesekiirte vaikne liikumine pani puumustri põnevalt elama. Sündis eriline trükikangas, mõeldes eelkõige kasutamiseks suveterrassidel.

Disaintoode RESTART. Ilmastikukindla mittemärguva terrassikanga kujundamisel on kasutatud iidse eesti palkseina põnevust. Tulemuseks on unikaalne 3D kangas, kus väärtuslikuks pilgupüüdjaks on 100a vanuse aida palgiotsade ajaloolised mustrid. Ürghallile on pisut lisatud uut modernsemat hingamist erksamate värvide näol. Põhikanga erinevates toonides hall sisaldab endas sügavat rahu, kuid lisades helgemat sinist ja pisut ergutavat oranzi muutus vaba-aja toode positiivsema energiaga paigaks, mis oligi autori soov ja taotlus.

Terrassipatjade ingliskeelsed tootenimed: Photo Print Collection Recharging Floor Cushion “Restart” ja Photo Print Collection Pillow “Restart”.

Originaalne puhkekomplekt koosneb kolmest erineva suurusega põnevast padjast. Hea kasutada nii looduses või kodusel aiaterrassil, moodustada mugavaid istumisaluseid perepidude jaoks jne. Lisades suurimale seljatoeks veel 3-4 tavapatja, moodustub kerge suvediivan. Suurele põrandapadjale on ülesriputamiseks lisatud aas, saab paigutada seinale ka disainielemendina. Korrektsema lõpptulemuse jaoks on ülaõmbluse tunnelis peenike metallvarras. Kõikidel patjadel on õmbluses tõmbelukud.

“RESTART” disaintooted valmivad vastavalt tellimusele orient. 2 nädala jooksul. Originaalne kangas trükitakse vaid tellimuse järgi, kuid vahel on sobiv padi kohe ootamas, küsige lisainfot.

1. “Restart” suur põrandapadi:  195 x 100 x 5 cm /195 Eur (mittemärguv kangas, sama kangas mõlemal pool, täiteks sees poroloon). Kuid võimalik ka ilma täiteta kui näiteks on vaja Eestist kaugemale saata.

2. “Restart” padjad, 2 erinevat suurust:  65 x 55 cm /55 Eur ;  75 x 60 / 60 Eur . ( täitepadi 8 Eur.)  Padjad pisut erinevad kujunduselt. Mõlemal pool on sama trükipilt.

Disainpadjad “RESTART” kodusel terrassil. Palju erinevaid kasutamise võimalusi ja soovi korral saab suurest põrandapadjast väikelapsele tekitada pehme turvalise onnikese.

Erisuurustes patju saab kasutada koos või eraldi.

Põnevast palgimustrist moodustub mõnus pehme lebodiivan. Positiivse energiaga kangas sobib samuti mere ja basseini teemaga jm. Praktilisi RESTART disainpatju saab kombineerida mitmel erineval moel, näha lisatud fotodel.

NB! Põnevat 3D kangast on võimalik tellida valmiskujundatud kangakupongina. Suure ilmastikukindla kangatüki mõõdud – laius 220 cm x kõrgus 215 cm / 140 Eur.  See annab häid võimalusi ka ise oma ainulaadseid ideid ellu viia.

Erinevaid võimalusi täpsustage koos disaineriga. Värsked uudised jooksvalt FB-is: www.facebook.com/Visioontekstiil/

Ilusat suve, tekstiilide autor Liivi Leppik

lisainfo: liivi@visioontekstiil.com     +372 5149539

top