ENGEST

Touch of Roses

Meie igapäevased tekstiilid võivad olla vahel väga erilised. Valmis sai 3D disainkollektsioon “Roosi puudutus / Touch of Roses” Photo Print Towel 3D Design Collection. Valikus on 7 meeleoluka pildiga sametiselt pehmet froteerätikut, armsatest modernseteni, mis valmivad vastavalt tellimisele 1-2 nädala jooksul. Komplektis on suur ja väike rätik kinkekarbis koos. Praktiline ja kaunis kingitus igal aastaajal!

Romantilisi rätikuid on kolme erineva roosiga autori suvisest aiast: armsad Gloria Dei, Astrid Lindgren ja Prince de Monaco.

Soojades türkiisvärvides Taimaa selge helesinine ja päikeses sillerdav Kreeka meri. Mõlemad veepildid sobivad varasemate sarjade, mittemärguvate rannatekstiilide juurde. Modernseid põnevaid loodusmustreid on kaks, üks jõulisem ja teine naiselikum.

Froteerätikute mõõdud – suur 80 x 148 cm, väike 52 x 68 cm. Komplekti maksumus – 69.00 Eur (suur 42, väike 27). Võimalik on samuti üksikut lemmikut tellida. Smart-postiga saab kiiresti kätte ja lihtne on ka Eestist kaugemale saata.

Kaunid fototrükis rätikud sobivad hästi vastavasse interjööri, näha salongis Villeroy & Boch. Suure roosi pikkus on 130 cm, mida saab shikilt ka endale ümber keerata… sest Sa oled ju seda väärt!

Meeleolu loovad Sillerdus ja Helesinine meri ning modernse pildiga Suvi ja Sügis. “Suvi” on kujundatud Assooride õitest.

Kokku on siis erinevaid variante 7+7 tk. Võrdluseks näha üksiku roosi pikkus inimese kõrval. Ja suur ja väike rätik koos.

Uue disaintoote õnneloos toimub 10.12.2018! Loodetavasti leiate seitsme hulgast oma lemmiku. Loosimises osalemiseks kommenteerige oma valikut  25.nov. FB postituses: www.facebook.com/Visioontekstiil/ Samas saab jälgida kangaste esitlust.

Naudime originaalseid kangaid, autor Liivi Leppik

liivi@visioontekstiil.com  +372 5149539

top