ENGEST

Touch of Roses

Meie igapäevased tekstiilid võivad olla vahel väga erilised – 3D pildiga froteerätikute kollektsioon “Roosi puudutus / Touch of Roses” Photo Print Towel 3D Design Collection. Valikus on kaunite õite ja teiste looduspiltidega sametiselt pehmed froteerätikud, mille kangas trükitakse vastavalt tellimusele ja valmivad tavaliselt 1-2 nädala jooksul.

Romantilisi roosirätikuid on kolme erineva pildiga, autori suvisest aiast: kollane Gloria Dei, õrnroosa Astrid Lindgren ja pilkupüüdev punane Prince de Monaco. Suurema rätiku roos on 130 cm pikkune, mida saab efektselt ka endale ümber keerata.

Soojades türkiisvärvides Taimaa selge helesinine ja päikeses sillerdav Kreeka meri. Mõlemad veepildid sobivad varasemate sarjade, mittemärguvate rannatekstiilide juurde. Modernseid loodusmustreid on kaks erinevat, üks roheliste õuntega ja teine roosade Asooride õitega.

Kokku on valikus on 8 erinevat pildivarianti. Froteerätikute mõõdud – suur 80 x 150 cm, väike 50 x 70 cm. Fototrükis komplekt, aknaga kinkekarbis kokku: 60.00 Eur. / Eraldi soovides – suur rätik 36 ja väike 24 Eur.

Mõnusad froteerätikud sobivad interjööri hästi – näha salongis Villeroy & Boch. Klikates fotodele näeb kõike suuremalt.

Meeleolu loovad – “Sillerdus” ja “Helesinine meri” ning “Blue Stones” ainulaadsete autorikangaste sarjast (lisandus 21.05.19). Modernse pildiga on “Suvi” ja “Sügis”. Suvi on loodud suvistest Assooride õitest ja Sügis motiiv on kujundatud by Maris.

Fotodel klikates tuleb esile rätiku nimi. Võrdlemiseks näha roosi pikkus inimese kõrval ja suur/väike koos.

Kordumatu piltidega rätikute sekka lisandus veel väike Kuldrannake, jaan.2020, vaadake kodulehe uudistes lähemalt:  www.visioontekstiil.com/3d-disainratik

Inspiratsiooni jätkub veelgi ja alates 10.09.2022 lisandus pehmete disainrätikute valikusse ka üheksas variant, päikeseküllane “Päevalillede” komplekt. Uuel loodud kangal on Lõuna-Eesti lillepõld Võrumaa metsade vahelt, foto autor Maris Krünvald. Vastloodud disaintoode näha lisatud fotodel all.

Loodetavasti leiate siit suurest pildi- ja värvivalikust sobiva. Sümpaatne kingitus igal aastaajal, nii koduses interjööris kui kaugetel reisidel!

Parimate soovidega, disainer Liivi Leppik

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com  +372 5149539

top