ENGEST

Touch of Roses

Meie igapäevased tekstiilid võivad olla vahel väga erilised – 3D pildiga froteerätikute kollektsioon “Roosi puudutus / Touch of Roses” Photo Print Towel 3D Design Collection. Valikus on meeleolukate piltidega sametiselt pehmed froteerätikud, armsatest modernseteni, mis valmivad vastavalt tellimisele 1-2 nädala jooksul, kuid vahel on mõni variant kohe saadaval.

Romantilisi roosirätikuid on kolme erineva pildiga, autori suvisest aiast: kollane Gloria Dei, õrnroosa Astrid Lindgren ja pilkupüüdev punane Prince de Monaco. Suurema rätiku roos on 130 cm pikkune, mida saab efektselt ka endale ümber keerata.

Soojades türkiisvärvides Taimaa selge helesinine ja päikeses sillerdav Kreeka meri. Mõlemad veepildid sobivad varasemate sarjade, mittemärguvate rannatekstiilide juurde. Modernseid põnevaid loodusmustreid on kaks, üks jõulisem ja teine õrnem.

Kokku on valikus on 8 erinevat pildivarianti. Froteerätikute mõõdud – suur 80 x 150 cm, väike 50 x 70 cm. Fototrükis komplekt, aknaga kinkekarbis kokku: 69 Eur. Soovi korral võimalik ka erinevalt komplekteerida, suur rätik 42 ja väike 25, kinkekarp 3 Eur.

Mõnusad froteerätikud sobivad interjööri hästi – näha salongis Villeroy & Boch. Klikates fotodele näeb kõike paremini.

Meeleolu loovad – “Sillerdus” ja “Helesinine meri” ning “Blue Stones” ainulaadsete autorikangaste sarjast (lisandus 21.05.19). Modernse pildiga – “Suvi” ja “Sügis”. Suvi on loodud suvistest Assooride õitest.

Fotodel klikates tuleb esile rätiku nimi. Võrdlemiseks näha roosi pikkus inimese kõrval ja suur/väike rätik koos.

Kui olete leidnud kaheksa seast sobiva, siis võtke ühendust ja peatselt saate nautida kordumatu pildiga rätikuid. Suurepärane kingitus nii endale või sõbrale igal aastaajal!

Parimate soovidega, autor Liivi Leppik

Küsige disainerilt lisainfot: liivi@visioontekstiil.com  +372 5149539

top