ENGEST

Touch of Roses

Meie igapäevased tekstiilid võivad olla vahel väga erilised – 3D pildiga froteerätikute kollektsioon “Roosi puudutus / Touch of Roses” Photo Print Towel 3D Design Collection. Valikus on 7 meeleoluka pildiga sametiselt pehmet froteerätikut, armsatest modernseteni, mis valmivad vastavalt tellimisele 1-2 nädala jooksul. Komplektis on suur ja väike rätik karbis koos. Praktiline ja kaunis kingitus igal aastaajal!

Romantilisi roosirätikuid on 3 erinevat autori suvisest aiast: kollane Gloria Dei, õrnroosa Astrid Lindgren ja pilkupüüdev punane Prince de Monaco. Suurema rätiku roos on 130 cm pikkune, mida saab efektselt ka endale ümber keerata.

Soojades türkiisvärvides Taimaa selge helesinine ja päikeses sillerdav Kreeka meri. Mõlemad veepildid sobivad varasemate sarjade, mittemärguvate rannatekstiilide juurde. Modernseid põnevaid loodusmustreid on kaks, üks jõulisem ja teine õrnem naiselikum.

Kokku on valikus on 7 erinevat pildivarianti. Froteerätikute mõõdud – suur 80 x 148 cm, väike 52 x 68 cm /komplekt kokku 69 Eur. Võimalik ka üksikuid tellida.

Mõnusad froteerätikud sobivad interjööri hästi /näha salongis Villeroy & Boch. Klikates fotodele näeb suuremalt.

Meeleolu loovad – Sillerdus ja Helesinine meri ning modernse pildiga – Suvi ja Sügis.

Võrdlemiseks näha roosi pikkus inimese kõrval ja suur ning väike rätik kõrvuti.

Parimate soovidega, autor Liivi Leppik

Info: liivi@visioontekstiil.com  +372 5149539

top