ENGEST

Touch of Roses

Meie igapäevased tekstiilid võivad olla vahel väga erilised – 3D pildiga froteerätikute kollektsioon “Roosi puudutus / Touch of Roses” Photo Print Towel 3D Design Collection. Valikus on meeleolukate piltidega sametiselt pehmed froteerätikud, armsatest modernseteni, mis valmivad vastavalt tellimisele 1-2 nädala jooksul, kuid vahel on mõni variant kohe saadaval.

Romantilisi roosirätikuid on kolme erineva pildiga, autori suvisest aiast: kollane Gloria Dei, õrnroosa Astrid Lindgren ja pilkupüüdev punane Prince de Monaco. Suurema rätiku roos on 130 cm pikkune, mida saab efektselt ka endale ümber keerata.

Soojades türkiisvärvides Taimaa selge helesinine ja päikeses sillerdav Kreeka meri. Mõlemad veepildid sobivad varasemate sarjade, mittemärguvate rannatekstiilide juurde. Modernseid põnevaid loodusmustreid on kaks, üks jõulisem ja teine õrnem.

Kokku on valikus on 8 erinevat pildivarianti. Froteerätikute mõõdud – suur 80 x 150 cm, väike 50 x 70 cm. Fototrükis komplekt, aknaga kinkekarbis kokku: 60.00 Eur. / Eraldi soovides – suur rätik 36 ja väike 24 Eur.

Mõnusad froteerätikud sobivad interjööri hästi – näha salongis Villeroy & Boch. Klikates fotodele näeb kõike suuremalt.

Meeleolu loovad – “Sillerdus” ja “Helesinine meri” ning “Blue Stones” ainulaadsete autorikangaste sarjast (lisandus 21.05.19). Modernse pildiga – “Suvi” ja “Sügis”. Suvi on loodud suvistest Assooride õitest.

Fotodel klikates tuleb esile rätiku nimi. Võrdlemiseks näha roosi pikkus inimese kõrval ja suur/väike rätik koos.

Kui olete leidnud kaheksa seast sobiva, siis võtke ühendust. Kordumatu piltidega rätikute sekka lisandus veel väike Kuldrannake, jaan.2020, näeb FB-is. Lisainfo autorilt. Suurepärane kingitus nii endale või sõbrale igal aastaajal!

Parimate soovidega, autor Liivi Leppik

Küsige disainerilt lisainfot: liivi@visioontekstiil.com  +372 5149539

top