ENGEST

Uudis – Eksootilised rannatekstiilid

Meie elu on suur seiklus ja reisidest inspireerituna valmisid kaunis fototrükis rannatekstiilid – “Maui paradiis” ja “Päikesekala” – sobiv nii väikestele kui ka suurtele päikesesõpradele.

Disainitud tooted on trükitud vetthülgavale ja päikesekaitsega kangale, praktilised nii ranna kui pikniku tarbeks. Mõlemad rannatooted on kahekordsest kangast ja neid on võimalik nautida ka märjal liival või rohul. Rannakala alumine pool on sobivas värvitoonis kunstnahast. Suure vahva kala saab keerata rulli ja libistada talle kujundatud tõmblukuga transpordi kotti, kuhu soovi korral mahub kokku 2 kala. Fototrükis tekstiilid moodustavad koos kena komplekti, kuid sobivad hästi ka üksikult kuna rannalina asub eraldi oma väikeses kotikeses. Toodetel on küljes autoritähis “Enjoy your Life, be happy…”. Originaalsed rannatooted valmivad vastavalt tellimusele, orient. 1-2 nädala jooksul. Võimalus tellida posti teel.

Esitletud rannatoodete autor pakub lahkesti oma reisifotode hulgast veel teisigi looduskauneid paiku. Olemas on türkiissinise veega liivarandu, põnevaid mägesid, troopilisi õisi jne. Teil jääb vaid unistada, millel meeldiks rannal pikutada…

1.  ”MAUI  PARADIIS” jt rannalinad – valikus 6 erinevat looduspilti,  145 x 205 cm/ 139.-Eur. (ülemise rea 1.fotol) Küsi kogu valikut lähemalt otse disainerilt.

2. Rannamatt ” PÄIKESEKALA”, mõõdud 93 cm x 182 cm/ 149.-Eur. – koos spets.kotiga. Vaid Päikesekala tellides – 105.-Eur.

“Päikesekalu” on 5 erinevat ja valige oma lemmik – triibuline, sinine, kollane, pruun või roosa. Suurt eksootilist rannakala täiendab kordumatu Hawaii fotokangaga disainitud transpordi-kott, lisades tootele lisaväärikust. Randa minnes on kerget pika sangaga kotti mugav hoida käes või õlal.

Kaunile pildile lisaks on rannatekstiilidel veel väärt omadus – mittemärgumine. Tänu sellele on ka otse ujumast tulles neil hea pikutada. Kvaliteetse fototrükiga praktilised tekstiilid sobivad randa, basseini terassile, murule, laeva päikesetekile jne. Puhkamine on puhas lust …

Lisafotosid näeb siin: http://www.visioontekstiil.com/gallery/rannatekstiil

NB! Apr.2017 – lisandub rannalinade valikusse veel kolm ilusat looduspilti Taimaalt, lähem info uudistes. Esitlen uusi tekstiile – Interjöörimessi Disainilaadal 21.-23.aprillil 2017, Tallinnas.

Avastades põnevat maailma, tehke rõõmu endale või üllatuskinke lähedastele!

Tekstiilide disainer Liivi Leppik

liivi@visioontekstiil.com mob. +372 5149539

top