ENGEST

Uus sari – Sunday

Alguse sai disainkollektsioon “Sunday. He & She”. Originaalsete 3D kivikangaste fotodest on kujundatud pilkupüüdvad kangamustrid, mõeldud vabaaja rõivana. Printimisel on kasutatud Active-Dry kvaliteetseid särke, mis kandmisel igati mugavad ja sobivad ka sportimiseks. Sama pilt on trükitud t-särgi mõlemale poole. Võimalik tellida nii naistele ja meestele, suurustes XS-XXL /maksumus 45 Eur. Valmib orienteeruvalt 2 nädala jooksul.

3D kollektsioon “Sunday. He & She”.

“Sunday. She”

Kuid variante on veel ja originaalse fotosärgi printimisel võib kasutada ka kauneid looduspilte. (klikates näeb suuremalt)

Autor esitleb oma loomingut. Igati praktiline toode nii koduaias kui kaugemal puhkusel.

NB! 18.02.2021 – lisandus kollektsiooni ka talvise mustriga fotosärk “Jäälilled”. Lähemalt näeb siin:  www.visioontekstiil.com/jaalillede-fotosark

Elus on hetki, mis lummavad! Aprill 2022 lisandusid disainsärkide valikusse ka armsad luigesärgud – 2 pisut erinevat kujundust, fotole klikates näeb lähemalt. Originaalpildid on jäädvustatud Matsalus, märts 2022.

Samad pildid on t-särkidel nii ees kui tagapool. NB! Luigesärke on valikus 2 tk., ühel on sinine taevaosa õlgadel ja teisel jääb rinna kohale, valige kumb tundub sümpaatsem. Muud tellimisandmed on samad.

Disaintoode, mis on meeldivaks puhkuseks loodud ja loodetavasti leiate siit valikust omale sobiva. Mugav on tellida postiga.

Lisainfo autorilt: liivi@visioontekstiil.com / +372 5149539

Nautigem originaalseid kangamustreid, disainer Liivi Leppik

top