ENGEST

3D disain karbis

Suvel 2017 alguse saanud 3D dekoratiivpatjade sari “Magic Stones” sai täienduseks kaunid kinkekarbid. Pehmest veluurkangast ja fototrükis loodud kivikangast padjakate on nüüd valmis ka kaugemale disainisõbrale saatmiseks. Korrektne kahepoolse trükiga padjakujuline karp on kakskeelne, väikesest ümmargusest “aknast” paistab välja seesolev kangas. Modernse padjakatte pilkupüüdev kivimuster lisab rõõmu ja positiivset energiat igasse päeva.

Kivikangast padjakate on mõõtudega 50 x 50 cm, all tõmbelukuga. Valikus on 14 erinevat ja kordumatut. Padjakate 35 Eur, koos kinkekarbiga 38 Eur.

Kerge pakend mahub A4 ümbrikusse ja lihtne saata. Igasse maailma paika, kuhu vaid sooviks… ja kingisaajal jääb vaid pehme täitepadi sisse lisada. Lummava kivimustriga kangad lisavad positiivset energiat kaasaegsesse interjööri.

3D padjakatted sobivad hästi ka originaalsete seinapiltidega, näha esimesel fotol. Interjööri sobiva tekstiilpildi saab valida siin: www.visioontekstiil.com/hinnakiri ja meeldiva padjakatte leiate siit: www.visioontekstiil.com/3d-dekoratiiv-tekstiil või siit: www.visioontekstiil.com/kevad-5

NB! Hea võimalus on saata põnev kingitus ka otse Teie sõbrale või äripartnerile.

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com; +372 5149539

Nautigem ilusat jõuluaega, disainer Liivi Leppik

top