ENGEST

3D disainpadjad

Disainpatjade kollektsioon – Magic Stones – sai alguse unikaalset kolmemõõtmelist autoriloomingut pildistades. Käsitööna loodud tekstiilikunst, täpsemalt 3D kivikangaste originaalsed fotod on prinditud pehmele veluurkangale. Valikus on erinevaid “kivimustreid”, mis sobivad omavahel. Olenevalt otstarbest võib kasutada, kas sametist veluurkangast või ilmastikukindlamat tekstiili – pehme veluur sobib siseruumidesse ja mittemärguv tekstiil välistingimustesse.

Kivikangast patjadel on 12 erinevat värvitooni. Katted on alaosas tõmbelukuga, küljeõmbluse vahel väike autoritähis. Veluurkangast padjakate on masinpestav, kuid mittemärguvale kangale soovitaks pealmist käsipesu.

3D padjakatte mõõdud 50 x 50 cm/ maksumus – 35 Eur / koos sisuga 40 Eur / kate kinkekarbis 40 Eur. Paki-automaadiga saatmine on lihtne ja kiire. Väljapoole Eestit jääb kingisaajal vaid pehme täitepadi sisse lisada.

Dekoratiivpadjad näha interjöörifotodel – Ligne Roset ja Stockmanni sisustus-salongis ning Tartu kesklinna hotellis.

Välistingimustesse sobib paremini päikesekaitsega mittemärguv variant. Kogu kollektsiooni värvivalik 12 erinevat siin:

Kivimustrites padjad sobivad omavahel hästi, kuid ka üks jääb pilkupüüdev. Head valimist siit:

Tumedale messingule on kujundatud komplekt Trio, kolme erisuuruses “kivimustriga”.

Uue kollektsiooni “Magic Stones” esmaesitlus oli Tallinna XII Disainifestival DISAINIÖÖ sept. 2017. Põnevate 3D dekoratiivkangaste tutvustamine toimus ka Tartu Sisustusmessil okt.2017.

Originaalsed mustrid elavdavad interjööri. Ainulaadne kangas võib olla kaunis kingitus nii sõbrale kui äripartnerile. NB! Padjakattele on kujundatud ka väike kingikarp. Lähemalt siin: “3D disain karbis”   www.visioontekstiil.com/3d-disain-karbis

Mõned fotod PSI sisustus-salongi interjööris Tallinnas. Külastage ka Lühikese Jala galeriid vanalinnas, kus mõned 3D-kangad saadaval.

NB! Valikusse lisandus veel 5 erksat kevadvärvi, 28.02.2018. Lähemalt näeb siin: www.visioontekstiil.com/kevad-5

Lisainfo saamiseks võtke kangaste autoriga ühendust.

Nautigem põnevat fototrükki, disainer Liivi Leppik

Visioontekstiil.com  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top