ENGEST

3D disainpadjad

Uus disainpatjade kollektsioon – Magic Stones – sai alguse unikaalset kolmemõõtmelist autoriloomingut pildistades. Käsitööna loodud tekstiilikunst, täpsemalt kolme-dimensiooniliste kivikangaste fotod on prinditud pehmele veluurkangale. Dekoratiivpatjade valikus on erinevaid “kivimustreid”, mis sobivad nii omavahel kui ka üksiku pilgupüüdjana diivaninurgal. Olenevalt otstarbest võib kasutada kas sametist veluurkangast või ilmastikukindlamat tekstiili – pehme veluur sobib siseruumidesse ja päikesekaitsega mittemärguv tekstiil välisterrassile. Kivikangast patjadel on 12 erinevat värvi: kuldne, hõbedane, oranz, sinine, lilla, läbipaistev, valge, beez, terashall, messing, tume-messing ja tumesinine. Valikus on veel maalilised loodusvaated “Viimane päikesekiir” ja “Loojang rannas”.

Fototrükis padjakatted on mõõtudega 50 x 50 cm/ alaosas tõmbelukuga ja küljeõmbluse vahel autoritähis. Veluurkangast padjakate on masinpestav, kuid mittemärguv kangas soovitavalt käsipestav.

Padjakatte maksumus – 40 Eur / koos täitepadjaga 45 Eur. Padjakate kinkekarbis 45 Eur. (mahub A4 ümbrikusse)

Valige sobivad värvivariandid ja edastage oma soov: liivi@visioontekstiil.com Mugavaim saatmine/kättesaamine on pakiautomaadiga. Postkontorist on lihtne ka väljapoole Eestit saata kinkekarbis padjakatet, mis mahub ilusti A4 ümbrikusse. Kingituse saajal jääb vaid pehme täitepadi sisse lisada.

Dekoratiivpadjad esitletud interjöörifotodel salongis Ligne Roset.

Välistingimustesse sobib paremini päikesekaitsega mittemärguv kangavariant. Kogu kollektsiooni värvivalik näha siin.

Kivimustrites padjad 12 tk. sobivad omavahel hästi, kuid ka üks jääb pilkupüüdev. Lähemalt alumistel fotodel. Head valimist!

Lisaks on tumedale messingule kujundatud komplekt Trio – kolme erinevas suuruses “kivimustriga”. Fotodel messingpadjad Stockmanni mööblisalongis Tallinnas.

Uue kollektsiooni esmaesitlus oli Tallinna XII Disainifestival DISAINIÖÖ 2017, Disainitänav 29.09.-1.10.2017. Dekoratiivpatjade põnevat värvivalikut sai tutvustatud ka Tartu Sisustusmessil 12.-14.oktoobril 2017.

Originaalsed 3D mustrid püüavad pilku ja elavdavad interjööri. Ainulaadse kangaga padi on sobiv ka kauniks kingituseks nii sõbrale kui äripartnerile. NB! Fototrükis padjakattele on kujundatud korrektne kingikarp, dets 2017. Vaata lähemalt siin: “3D disain karbis”   www.visioontekstiil.com/3d-disain-karbis

Hansapartner ja PSI – sisustussalongides näeb valikut uuest kollektsioonist ka kohapeal. Mõned fotod PSI salongi modernses interjööris. Mõlemad salongid asuvad lähedaste naabritena Paldiski mnt. Tallinnas. Palun külastage!

Nautigem põnevat fototrükki, disainer Liivi Leppik

Visioontekstiil.com  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top