ENGEST

3D disainpadjad

Uus disainpatjade kollektsioon – Magic Stones – sai alguse unikaalset kolmemõõtmelist autoriloomingut pildistades. Käsitööna loodud tekstiilikunst, täpsemalt 3D kivikangaste originaalsed fotod on prinditud pehmele veluurkangale. Valikus on erinevaid “kivimustreid”, mis sobivad omavahel hästi. Olenevalt otstarbest võib kasutada, kas sametist veluurkangast või ilmastikukindlamat tekstiili – pehme veluur sobib siseruumidesse ja mittemärguv tekstiil välistingimustesse.

Kivikangast patjadel on 12 erinevat värvi: kuldne, hõbedane, oranz, sinine, meresinine, lilla, läbipaistev, valge, beez, terashall, messing ja tumemessing/3 toonis. Katted on alaosas tõmbelukuga, küljeõmbluse vahel väike autoritähis. Veluurkangast padjakate on masinpestav, kuid mittemärguvale kangale soovitaks käsipesu.

3D padjakatte mõõdud 50 x 50 cm/ maksumus – 35 Eur / koos sisuga 40 Eur / kate kinkekarbis 40 Eur. Paki automaadiga saatmine on lihtne ja kiire. Väljapoole Eestit saates jääb kingisaajal vaid pehme täitepadi sisse lisada ja head nautida.

Dekoratiivpadjad interjööris – Ligne Roset ja Stockmanni sisustus-salongides ning Tartu kesklinna hotellis.

Välistingimustesse sobib paremini päikesekaitsega mittemärguv variant. Kogu kollektsiooni värvivalik 12 erinevat koos.

Kivimustrites padjad sobivad omavahel hästi, kuid ka üks jääb pilkupüüdev. Head valimist siit:

Tumedale messingule on kujundatud efektne +komplekt Trio, erinevas suuruses “kivimustriga”.

Uue kollektsiooni “Magic Stones” esmaesitlus oli Tallinna XII Disainifestival DISAINIÖÖ sept. 2017. Põnevate dekoratiiv 3D mustrite tutvustus toimus ka Tartu Sisustusmessil okt.2017.

Originaalsed mustrid elavdavad interjööri. Ainulaadne kangas võib olla kaunis kingitus nii sõbrale kui äripartnerile. NB! Disainkattele on kujundatud väike kingikarp. Lähemalt siin: “3D disain karbis”   www.visioontekstiil.com/3d-disain-karbis

Mõned interjöörifotod PSI sisustus-salongis Tallinnas.

Hansapartneri vaateaknal on igal ajal nähtaval hõbe-kuld-messingpadjad päikesekaitsega ja mittemärguvast kangast. Valik pehmest veluurist kivikanga patju on esitletud vanalinnas “Lühikese Jala Galeriis”. Võimalusel külastage ka Tallinna äärelinnas asuvat Viimsi Vabaõhumuuseumi kauplust, kus näeb originaalseid 3D kivikanga minipilte ning neist loodud värvikaid padjakatteid.

NB! Valikusse lisandus veel 5 erksat kevadvärvi, alates 28.02.2018. Lähemalt näeb siin: www.visioontekstiil.com/kevad-5

Loodetavasti leiate sobivad. Lisainfo saamiseks võtke kangaste autoriga otse ühendust.

Nautigem põnevat fototrükki, disainer Liivi Leppik

Visioontekstiil.com  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top