ENGEST

3D disainpadjad

Disainpatjade kollektsioon – Magic Stones – sai alguse unikaalset kolmemõõtmelist autoriloomingut pildistades. Käsitööna loodud tekstiilikunst, täpsemalt 3D kivikangaste originaalsed fotod on prinditud pehmele veluurkangale. Valikus on erinevaid “kivimustreid”, mis sobivad omavahel. Olenevalt otstarbest võib kasutada, kas sametist veluurkangast või ilmastikukindlamat tekstiili – pehme veluur sobib siseruumidesse ja mittemärguv tekstiil välistingimustesse.

Kivikangast patjadel on 14 erinevat värvivarianti. Katted on alaosas tõmbelukuga, küljeõmbluse vahel väike autoritähis. Veluurkangast padjakate on masinpestav.

3D padjakatte mõõdud 50 x 50 cm/ maksumus – 35 Eur / koos sisuga 40 Eur / kate kinkekarbis 38 Eur. Paki-automaadiga saatmine on lihtne ja kiire, saajal jääb vaid pehme täitepadi sisse lisada.

Kivikanga padjad näha interjöörifotodel.

Välistingimustesse sobib paremini päikesekaitsega mittemärguv variant. Kogu kollektsiooni värvivalik 14 erinevat näha siin:

Kivimustrites padjad sobivad omavahel hästi, kuid ka üks jääb pilkupüüdev. Head valimist:

Tumedale messingule on kujundatud komplekt Trio, kolme erisuuruses “kivimustriga”.

Uue kollektsiooni “Magic Stones” esmaesitlus oli Tallinna XII Disainifestival DISAINIÖÖ sept. 2017. Põnevate 3D dekoratiivkangaste tutvustamine toimus ka Tartu Sisustusmessil okt. 2017.

Originaalsed mustrid elavdavad interjööri. Ainulaadne kangas võib olla kaunis kingitus nii sõbrale kui äripartnerile. NB! Padjakattele on kujundatud ka väike kingikarp. Lähemalt siin: “3D disain karbis”   www.visioontekstiil.com/3d-disain-karbis

Külastage ka Lühikese Jala galeriid vanalinnas, kus mõned 3D-padjakatted on saadaval.

Valikusse lisandus veel 5 erksat kevadvärvi, mida saab edukalt kombineerida eelneva põhikollektsiooniga. Mahedat valget on nüüd 2 erinevat tooni, sinakam ja beezikam. Uued värvitoonid siin: www.visioontekstiil.com/kevad-5

Leidke omale sobivad värvivariandid. Lisainfo saamiseks võtke kangaste autoriga ühendust.

Nautigem põnevat fototrükki, disainer Liivi Leppik

Visioontekstiil.com  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top