ENGEST

3D Textile Dreams

Uus disaintoode – 3D Textile Dreams. Magic Stones – sai alguse unikaalset kolmemõõtmelist autoriloomingut pildistades. Käsitööna loodud tekstiilikunst, täpsemalt kolme-dimensiooniliste kivikangaste fotod on prinditud pehmele veluurkangale. Dekoratiivpatjade valikus on erinevaid “kivimustreid”, mis sobivad nii omavahel kui ka üksiku pilgupüüdjana diivaninurgal. Olenevalt otstarbest võib kasutada kas sametist veluurkangast või ilmastikukindlamat tekstiili – pehme veluur sobib siseruumidesse ja päikesekaitsega mittemärguv tekstiil välisterrassile. Kivikangast patjadel on 12 erinevat värvi: kuldne, hõbedane, oranz, sinine, lilla, läbipaistev, valge, beez, terashall, messing, tume-messing ja tumesinine. Valikus on veel maalilised loodusvaated “Viimane päikesekiir” ja “Loojang rannas”.

Fototrükis padjakatted on mõõtudega 50 x 50 cm/ alaosas tõmbelukuga ja küljeõmbluse vahel autoritähis. Masinas pestavad.

Padjakatte maksumus: veluurkangaga 40 Eur / mittemärguva tekstiiliga 35 Eur / täitepadi 5 Eur. Valige sobivad värvivariandid ja edastage oma soov: liivi@visioontekstiil.com Mugavaim kättesaamine on posti teel.

Dekoratiivpadjad esitletud interjöörifotodel salongis Ligne Roset.

Välistingimustesse sobib paremini päikesekaitsega mittemärguv kangavariant. Kogu kollektsiooni värvivalik koos autoriga.

Kivimustrites padjad sobivad omavahel hästi, kuid ka üks jääb pilkupüüdev. Lähemalt alumistel fotodel. Head valimist!

Tumedale messingule on kujundatud komplekt Trio – kolme erinevas suuruses “kivimustriga”. Fotodel esitletud Stockmanni mööblisalongis.

Kogu kollektsiooni esmaesitlus toimus Tallinna XII Disainifestival DISAINIÖÖ 2017, Disainitänaval 29.09.-1.10. Loodud dekoratiivpatjade värvikat valikut tutvustati ka Lõuna-Eestis, Tartu Sisustusmessil 12.-14.oktoobril 2017.

Originaalsed 3D mustrid püüavad pilku ja elavdavad interjööri. Ainulaadse kangaga padi on sobiv ka kauniks kingituseks.

Nautigem põnevat fototrükki, disainer Liivi Leppik

Visioontekstiil.com  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top