ENGEST

3D disainpadjad

Uus disainpatjade kollektsioon – Magic Stones – sai alguse unikaalset kolmemõõtmelist autoriloomingut pildistades. Käsitööna loodud tekstiilikunst, täpsemalt 3D kivikangaste fotod on prinditud pehmele veluurkangale. Valikus on erinevaid “kivimustreid”, mis sobivad nii omavahel kui ka üksiku pilgupüüdjana. Olenevalt otstarbest võib kasutada kas sametist veluurkangast või ilmastikukindlamat tekstiili – pehme veluur sobib siseruumidesse ja mittemärguv tekstiil välisterrassile. Kivikangast patjadel on 12 erinevat värvi: kuldne, hõbedane, oranz, sinine, meresinine, lilla, läbipaistev, valge, beez, terashall, messing, tume-messing.

Fototrükis padjakatted on mõõtudega 50 x 50 cm/ alaosas tõmbelukuga ja küljeõmbluse vahel autoritähis. Veluurkangast padjakate on masinas pestav, kuid mittemärguvale kangale soovitaks käsipesu.

Padjakatte maksumus – 40 Eur / koos täitepadjaga 45 Eur. Padjakate kinkekarbis 45 Eur.

Valige sobivad värvivariandid ja täpsustage oma soov: liivi@visioontekstiil.com . Mugavaim on Smart-automaadiga. Postkontorist on lihtne ka Eestist väljapoole saata kinkekarbis padjakatet, mahub A4 ümbrikusse. Kingituse saajal jääb vaid pehme täitepadi sisse lisada.

Dekoratiivpadjad esitletud interjöörifotodel salongis Ligne Roset.

Välistingimustesse sobib paremini päikesekaitsega mittemärguv kangavariant. Kogu kollektsiooni värvivalik näha siin.

Kivimustrites padjad 12 tk. sobivad omavahel hästi, kuid ka üks jääb pilkupüüdev. Lähemalt alumistel fotodel. Head valimist!

Lisaks on tumedale messingule kujundatud komplekt Trio – kolme erinevas suuruses “kivimustriga”. Fotodel messingpadjad Stockmanni mööblisalongis Tallinnas.

Uue kollektsiooni esmaesitlus oli Tallinna XII Disainifestival DISAINIÖÖ sept. 2017. Dekoratiivpatjade põnevat värvivalikut sai tutvustatud ka Tartu Sisustusmessil okt.2017.

Originaalsed 3D mustrid püüavad pilku ja elavdavad interjööri. Ainulaadse kangaga padi on sobiv ka kauniks kingituseks nii sõbrale kui äripartnerile. NB! Fototrükis padjakattele on kujundatud korrektne kingikarp, dets 2017. Vaata lähemalt siin: “3D disain karbis”   www.visioontekstiil.com/3d-disain-karbis

Hansapartner ja PSI – sisustussalongides näeb valikut uuest kollektsioonist ka kohapeal. Paldiski mnt.Tallinnas.

Alates 5.veebr.2018 on võimalik osta mõningaid kivikanga patju ka vanalinna kunstigaleriis – “Lühikese Jala Galerii”/Lühike Jalg 6, Tallinn.

NB! Disainpatjade valikusse lisandus veel 5 kevadvärvi, alates 28.02.2018. Lähemalt näeb siin: www.visioontekstiil.com/kevad-5

Nautigem põnevat fototrükki, disainer Liivi Leppik

Visioontekstiil.com  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top