ENGEST

Disainiöö Festival 2017

Igaaastasel Disainiöö Festivalil toimub alati palju põnevaid ja inspireerivaid sündmusi. Seekordne Disainitänav toimus Tööstuse 48, Tallinnas, Noblessneri Valukojas 29.09.-1.10.2017, kus autorid pakkusid külastajatele erinevat loomingut, alates jalanõudest kuni eheteni, maalid, ilutooted, kõike kuni tarbeesemeteni. Kunstnikud on leidlikud – igast valdkonnast leidus väga erilisi ja silmapaistvaid disaintooteid – oli mida imetleda.

Liivi Leppik & Visioon tekstiil oli Disainitänaval esindatud 3D tekstiilikunstiga, värvikate kivikanga piltidega, lisaks teisi autori kangaid. Esmaesitlusel olid dekoratiivkangast diivanipadjad “Magic Stones”, mille kordumatu nn kivimuster sündis disaineril oma varasemat loomingut pildistades. Fototrükis disainpadjad jäävad interjööris pilkupüüdvad kuna 3D poweriga kivimuster mõjub nagu originaalne kivikangas, ikka lummavalt. Omadustelt on padjad pehmed ja praktilised ning sobivad edukalt nii sise- kui välistingimustesse. Lähemalt uuest disaintootest siin: www.visioontekstiil.com/3d-dekoratiiv-tekstiil

Lisaks eelnevale esitles disainer veel mittemärguvaid rannatekstiile, mille suured ja kaunid kangad loodud samuti oma fotode põhjal.

Kolm sisukat päeva möödus kiiresti kuna külastajaid liikus palju, lisaks sai häid mõtteid ja inspiratsiooni. Järgmine üritus on Tartu Sisustusmess 12.-14.10.2017. Olete oodatud ja kohtumiseni Disainialal!

Ilusat värvikat sügist, Liivi Leppik

Disainer, Visioon tekstiil

top