ENGEST

Näitus – kangad, mis lummavad

Toimus põnev näitus “3D TEKSTIILIKUNST”  31.dets. 2014 – 31.jaan.2015. Wabadus Cafe, Vabaduse väljak 10, Tallinn.

Kohviku interjööris olid esitletud kaunites värvides originaalsed tekstiilid – seinapildina raamitud 3D looming. Pisut ulmelise disainiga tekstiilikunst on mõeldud inimestele, kes eelistavad oma elus unikaalset loomingut. Tuleviku visiooniga disainkangad sobivad hästi tänapäeva modernsetesse interjööridesse, lisades neisse põnevust ja luksust. Enamus esitletud 3D tekstiilidest on valminud patenteeritud autoritehnikas ja tänu sellele kordumatud, kuid mitmed “kivikanga” disainiga pildid sobivad omavahel kokku nii värvuselt kui mustrilt. Lisatud fotol näha luksuslik tekstiilpilt – “Kuldkivid”.

Harmoonilise paarina on kokku loodud hõbedane “Jupiteril” ja läbipaistvast kangast “Jupiteri Virmalised” ja selliseid sobivaid variante leiab soovi korral veel. Viimasest loomingust on suurim salapäraselt hõõguv purpur-lilla  ”Loojang Marsil”, näha fotol. Kokku osaleb 15 pilti, metalsel raamil väike autoritähis koos brändinimega.

Kõik disainitud tekstiilid on inspireeritud loodusest, väga positiivsed ja üllatusi täis – kangad, mis panevad alati naeratama. Kuid kõige parem on midagi nii ebatavalist siiski oma silmaga näha… Olete oodatud erakordsele näitusele!

Näitus “3D TEKSTIILIKUNST”
Wabadus Cafe, I ja II korrusel,  31.dets.2014 – 31.jaan.2015.
Avatud :  E-T 11-19, K-N 11 – 21, R-L 11 – 01.

TV3 ” Naistesaade” tutvustas näitust – 24.jaanuaril, kordusvideot näeb esilehel.

Näitusel osalevaid pilte saab broneerida +372 5149539, autor Liivi Leppik.  Nimekiri koos hindadega on näitusel olemas. Info www.visioontekstiil.com

Huvi korral saab lugeda lisa – “3D-tekstiil elavdab interjööri!”, Delfi uudised, aug.13.  Tekstiilpilte tutvustav lugu on siin:   DELFI ÄRILEHT.EE: 3D-TEKSTIIL ELAVDAB INTERJÖÖRI!

top