ENGEST

Kivikangaste saladus

Valmis said mõned uued 3D kivikangad, kolm erinevat – terashall, hõbe-metalne ja läbipaistev sini-rohekas. Näha siledad tasapinnalised kangad enne alustamist, tööprotsessi ajal ja valmiskujul, kus töömahuka kuumtöötluse teel loodud ruumilised kivikangad on ääristatud sobivas toonis metallraamidega.

Olenevalt hetkevalgusest muudavad kolmemõõtmelised kangad vahel ka oma värvitoone. Eelneval kahel fotol on üks ja seesama hõbedane kivikangas, kollase õiega on jäädvustatud päeval ja kuldne õhtusel lambivalgusel.

Fotodel näha teekond pika protsessi algusest lõpuni, kus 3D kangad on raamitud ja karpides, valmis laia maailma lendama.

Disainpildid, 3 erinevat – Tähesadu, Päevapeegeldus ja Sinijärv – esitletud sisustus-salongi Inside interjööris. Tume Tähesadu ja Päevapeegeldus sobivad hästi ka paarina seinale nagu öö ja päev, mõlemad on ühesugustes terasetooni metallraamides.

3D tekstiilikunst elavdab modernset interjööri – põnevad kangad, mis lummavad ja püüavad pilku. Ainulaadne käsitöö sobib samuti kauniks kingituseks, juubeliks, pulmadeks ja soolaleivaks jne. Korrektses karbis saab tekstiilikunsti saata kuhu iganes.

Piltide lähem info – mõõdud: 59 x 59 x 6 cm ja hinnad: Tähesadu/390 Eur, Päevapeegeldus/390 Eur ja Sinijärv 290 Eur.  Võimalus on saata postiga või tulla oma silmaga vaatama, võtke disaineriga ühendust.

Kuid video tutvustab alati rohkem kui fotod, vaata ka salapärast väikest esitlust uutest kangastest siin:

Parimate soovidega, kangaste autor Liivi Leppik

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com, +372 5149539

top