ENGEST

Disainpleedid

Uue disaintekstiilide sarja “Illusion” jaoks sai trükitud mõned pehmed fliiskangad. Romantilisest ja modernsest kangamustrist sündisid kaunid pleedid jahedate sügise- ja talveõhtute jaoks, mõeldud tänapäevasesse interjööri nii elu- kui magamistuppa ja mujale. Õied on autori suvisest aiast ja modernne muster eelnevast 3D tekstiilikunsti loomingust.

Pleedid on mõnusalt soojad, tehtud kahekordsest sametisest fliiskangast. Õmbluses olev sobivas toonis peen rullkant lisab disaintootele elegantsust ja autoritähis kinnitab originaalsust. Esitletud hõbe-ulmelise mustriga pleed “Linnutee” sügiseses aias.

Kujundamise käigus sündis ka teine variant, pisut suurema mustriga “Space”, millel sinine osa jääb pleedi otstesse, näha vasakpoolsel toolil. Põrandale laotatult on eesolev “Space” ja tagumine “Linnutee”, et mustritest paremini aru saada.

Romantiliste õitega pleed “Suveõied” sügiseses aias ja elutoa interjööris. Fototrükk on loodud õrnadest fuksia õitest.

Disainpleedid “Illusion” on kahekordsest fliiskangast, mis trükitakse extra Teile ja pleedid valmivad orient 2 nädala jooksul. Mugavaim kättesaamine on posti teel. Ainulaadsed disainkangad sobivad ka originaalseks kingituseks.

Ingliskeelne tekstiiltoote nimetus  – Photo Print Design Throw Blanket Collection “Illusion”. You are warmly welcome!

Valikus on 3 erinevat – Linnutee, Space ja Suveõied. Mõõdud 1 x 2 m / 115 Eur.

Värvikat sügist! Tekstiilide autor, Liivi Leppik

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com, +372 5149539

top