ENGEST

Disainpleedid

Uue disaintekstiilide sarja “3D Illusion” jaoks sai trükitud mõned pehmed fliiskangad. Romantilisest ja modernsest kangamustrist sündisid kaunid pleedid jahedate sügise- ja talveõhtute jaoks, mõeldud tänapäevasesse interjööri nii elu- kui magamistuppa ja mujale. Õied on autori suvisest aiast ja modernne muster eelnevast 3D tekstiilikunsti loomingust.

Pleedid on mõnusalt soojad, tehtud kahekordsest sametisest fliiskangast. Õmbluses olev sobivas toonis peen rullkant lisab disaintootele elegantsust ja autoritähis kinnitab originaalsust. Esitletud hõbe-ulmelise mustriga pleed “Linnutee” sügiseses aias.

Kujundamise käigus sündis ka teine variant, pisut suurema mustriga “Space”, millel sinine osa jääb pleedi otstesse, näha vasakpoolsel toolil. Põrandale laotatult on eesolev “Space” ja tagumine “Linnutee”, et mustritest paremini aru saada.

Romantiliste õitega pleed “Suveõied” sügiseses aias ja elutoa interjööris. Fototrükk on loodud õrnadest fuksia õitest.

Alates 30.sept. 2020 lisandus valikusse veel värviküllane  pleed “Paradiis”, mille kangamuster on loodud autori originaalsest lõuendimaalist. Uus fliispleed sobib nii loodusesse kui ka siseinterjööri, näha allolevatel fotodel.

3D disainpleedid on kahekordsest fliiskangast, mis trükitakse vastavalt tellimusele ja valmivad orient 2 nädala jooksul. Mugavaim kättesaamine on posti teel. Ainulaadsed disainkangad sobivad hästi ka originaalseks ja kordumatuks kingituseks.

Ingliskeelne tootenimetus  – Photo Print 3D Design Throw Blanket Collection. Valikus on 4 erinevat – Linnutee, Space, Suveõied ja Paradiis. Kahekordse valmis pleedi mõõdud 1 x 2 m / hind 115 Eur.

NB! Alates 5.jaan.2021 on soovijatel võimalik samu fliiskangaid tellida 1 x 2 m suuruse tükina / 65 Eur. See lisab hea võimaluse ka ise õmmelda erilisi ja põnevaid tekstiiltooteid.

Võimalustest veel, alumistel fotodel näha valminud voodikate 2 x 2 m, kus 2 paneeli on ühendatud õmbluse abil (katte alumisel poolel on õhuke voodrikangas). Üllatusena tekkinud põnevad salapärased mustrid isegi täiendavad uut disaintoodet. Küsige soovitud kangaste osas lisainfot otse disainerilt.

Ainulaadse fliiskangaga disainpleedide valikut on veel. Lähemalt siin:  www.visioontekstiil.com/disainpleed-jaalilled //   www.visioontekstiil.com/disainpleed-magus-suvi

Parimat soovides! Tekstiilide autor, Liivi Leppik

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com, +372 5149539

top