ENGEST

Modernsed reisikotid “Lightness”

Uus suvine disaintoode! Reisimiseks sobivad suurepäraselt – modernse mustri ja elegantse välimusega kerged tekstiilkotid. Kelmika disaintoote originaalne kangas on loodud autori eelnevast 3D loomingust, kivikangastest ja tekstiilikunstist. Tulemuseks on põneva välimusega, kuid kaalult kerge ja mahukas kott, mis sobib kasutamiseks randa, trenni või shopingule jm. Pealt lukuga suletav, sees korrektne ja sobivas toonis vooder koos taskutega, kõik on kujundatud praktiline. Kuna kasutatud on UV-kaitsega mittemärguvat ja mittekortsuvat tekstiili siis hea lisada ka reisikohvrisse, kaalub 370 gr. Uue toote testimisel on valikus kolm erinevat – hõbe, kuldne ja ürgne.

Uus sari sobib kokku varasema kollektsiooni “Eksootilised rannatekstiilid”, mis loodud samade heade omadustega kangastest. Võrdlemiseks reisikoti suurus inimese kõrval – paraja pikkusega sangad lubavad kotti kanda nii käes või õlal.

Sangad on kinnitatud metall-neediga. Sees sobivas toonis vooder, milles erinevad taskud lisavad veelgi mugavust. Autoritähis õmbluste vahel kinnitab toote originaalsust.

Fototrükis kangastest disainkotid valmivad vastavalt tellimusele – orient 2 nädala jooksul.  Edaspidisel hooldamisel soovitav käsipesu. Koti mõõdud on 60 x 43 cm, maksumus 125 Eur. Lihtne ja mugav on kätte saada Smart postiga.

Vallatud ja ainulaadsed “oma kividega randa”, leia meeldiv siit:

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com, +372 5149539

Ilusat suve soovides, autor Liivi Leppik

top