ENGEST

Modernsed reisikotid “Lightness”

Uus suvine disaintoode! Reisimiseks sobivad suurepäraselt – modernse mustri ja elegantse välimusega kerged tekstiilkotid. Kelmika disaintoote originaalne kangas on loodud autori eelnevast 3D loomingust, kivikangastest ja tekstiilikunstist. Tulemuseks on põneva välimusega, kuid kaalult kerge ja mahukas kott, mis sobib kasutamiseks randa, trenni või shopingule jm. Pealt lukuga suletav, sees korrektne ja sobivas toonis vooder koos praktiliste taskutega. Kerge kotike kaalub vaid 290-370 gr. ja on igati mugav kaasa reisile. Valikus kolm erinevat – hõbe, kuldne ja tumehall.

Uus sari sobib kokku varasemate rannatekstiilidega, mis loodud samuti mittemärguvatest kangastest. Paraja pikkusega sangad võimaldavad kotti kanda nii käes või õlal.

Sangad on kinnitatud metall-neediga. Igal kotil sees sobivas toonis vooder, milles erinevad taskud. Autoritähis õmbluste vahel kinnitab toote originaalsust.

Fototrükis kangastest disainkotid valmivad vastavalt tellimusele – orient 2 nädala jooksul.  Koti mõõdud on 60 x 43 cm, maksumus 115 Eur.

Vali vallatu ainulaadse 3D kangamustriga mahukas rannakott puhkusele kaasa, leia meeldiv siit kolme seast:

NB! Alates 18.08.21 – LIGHTNESS disainkotte enam tellida ei saa kuna see töömahukas eksperiment/projekt ei õigustanud üksiktootena valmistamist, vabandan. Kuid huvi korral võtke disaineriga ühendust, võimalus on sobiv kangatükk tellida ning ise valmis teha.

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com, +372 5149539

Ilusat suve soovides, autor Liivi Leppik

top