ENGEST

Modernseid mustreid “Space & Waves”

Põneva mustriga kollektsioon “Space & Waves” 2019 on loodud originaalsest ja ainulaadsest 3D tekstiilikunstist. Töömahukas kangas sai valmis kolme talvega,  sündis lummav kolmemõõtmeline tekstiilmaal “Linnutee”, näha ülemistel fotodel. Kuid fototrükk lisab ka praktilisi kasutusvõimalusi ja samast 3D kangast on loodud pilkupüüdvad ja dekoratiivsed trükikangad. Ainulaadse mustriga diivanipadjad, 6 erinevat – sobivad modernsesse interjööri nii elu- ja magamistuppa või välisterrassile.

Space – ulmelise mustri valikus on 4 omavahel sobivat värvitooni, heledast tumedani. Üks neist on kuldse helgiga ja efektsem, lisades luksust interjööri.

Waves – lainemustrilise kanga valikus 2 erinevat tooni: pastelsema mustriga ja erksam – sobivad nii üksi kui paaris.

Fototrükis disainkollektsioon “Space & Waves” Photo Print Decorative Pillow Collection for Modern Interior

3D dekoratiivkangad trükitakse vastavalt tellimusele. Padjakatted on pehmest veluurkangast, all tõmbelukk ja küljeõmbluses autoritähis. Valmivad u. 1-2 nädala jooksul. Padjakatted: 55 x 55 cm / 40 Eur / koos täitepadjaga 46 Eur.

NB! Suveks on hea võimalus valida samale tootele ka ilmastikukindlam mittemärguv ja UV-kaitsega kangas, mis sobib paremini aeda või välisterrassile.

Veluurkangast trüki-kollektsioon on saadaval Lühikese Jala galeriis, Tallinna vanalinnas. Palun külastage!

Varasemat kivikangaste kollektsiooni näeb siin:  www.visioontekstiil.com/3d-dekoratiiv-tekstiil

Nautigem põnevaid kordumatu mustriga kangaid!

Ilusat kevadet, autor Liivi Leppik

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com
Disainer, Visioon tekstiil
www.visioontekstiil.com
top