ENGEST

Modernseid mustreid “Space & Waves”

Põneva mustriga kollektsioon “Space & Waves” 2019 on loodud originaalsest ja ainulaadsest 3D tekstiilikunstist. Töömahukas kangas sai valmis kolme talvega,  sündis lummav kolmemõõtmeline tekstiilmaal “Linnutee”, näha ülemistel fotodel. Kuid fototrükk lisab ka praktilisi kasutusvõimalusi ja samast 3D kangast on loodud pilkupüüdvad ja dekoratiivsed trükikangad. Ainulaadse mustriga diivanipadjad, 6 erinevat tooni – sobivad modernsesse interjööri nii elu- ja magamistuppa või välisterrassile.

Space – ulmelise mustri valikus on 4 omavahel sobivat värvitooni, heledast tumedani. Üks neist on kuldse helgiga ja efektsem, lisades luksust interjööri.

Waves – lainemustrilise kanga valikus 2 erinevat tooni: pastelsema mustriga ja erksam – sobivad nii üksi kui paaris.

Fototrükis disainkollektsioon “Space & Waves” Photo Print Decorative Pillow Collection for Modern Interior!

3D dekoratiivkangad trükitakse vastavalt tellimusele. Padjakatted on pehmest veluurkangast või mittemärguvast tekstiilist, all tõmbelukk ja küljeõmbluses autoritähis. Valmivad u. 1-2 nädala jooksul, kuid vahel on padi ka kohe ootamas, küsige lisainfot. Padjakatted: 55 x 55 cm / 40 Eur / koos täitepadjaga 50 Eur.

NB! Sametine veluurkangas sobib rohkem siseruumidesse, kuid ilmastikukindlat tekstiili saab edukalt kasutada ka välistingimustes, näiteks aias või terrassil.

Varasemat kivikangaste kollektsiooni näeb siin:  www.visioontekstiil.com/3d-dekoratiiv-tekstiil

Nautigem põnevaid kordumatu mustriga kangaid!

Ilusat kevadet, autor Liivi Leppik

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com
Disainer, Visioon tekstiil
www.visioontekstiil.com
top