ENGEST

Naeratus aitab alati …

Käes on kodude kaunistamise aeg ja VISIOON TEKSTIILI naeratuste kuu. Kuni 20.dets.2016 on kollektsioonis valmisolevad 3D tekstiilpildid hinnakirjast -10% soodsamad. Märksõnaks “Naeratus aitab alati!”

Kaunites värvides 3D disainpildid – autori loodud tehnikates kivikangad ja teised suured tekstiilpildid: “Päikesepüüdja”, “Loojang Marsil”, “KuuMaagia” ja “Talveimed” – sobivad inimesele, kes sooviks oma interjööri seintele midagi täiesti ainulaadset ja erilist, positiivset ja lummavat. Enamus neid 3D pilte on vaid üks eksempl., kuid mitmed sobivad paarina kokku, näiteks kivikangad: valge/punane ja hõbe/läbipaistev jne. Tekstiilpildid on kergete metallraamidega, pakitud karpides – lihtne ja mugav tellida posti teel. Põnev interjöörikunst elustab nii kodu- kui ametiruume ja sobib hästi ka kingituseks. Parem on neid ruumilisi tekstiilpilte muidugi oma silmaga näha kuid esmane värvivalik näha siin:

Disainkangastega saab veel lähemalt tutvuda siin: www.visioontekstiil.com/3d-disain-tekstiilid Piltide täpsed mõõdud/hinnad siin: www.visioontekstiil.com/hinnakiriwww.visioontekstiil.com/kuumaagia Küsige lisainfot disainerilt.

Ilusat talveaega soovides, Liivi Leppik

Disainer, VISIOON TEKSTIIL

www.visioontekstiil.com ;  liivi@visioontekstiil.com +372 5149539

top