ENGEST

Visioontekstiilid – Interjöör 2016 messil

22.- 24.aprillil toimub igakevadine – Interjöörimess – Pirita tee 28, Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses. Kolmel päeval tutvustatakse uusi trendikaid ideid sisustuse ja interjööri vallast paljudelt parimatelt firmadelt. Disainihallis toimub ka esmakordne Disainilaat, kus on esitletud põnev originaallooming väga erinevatelt autoritelt.  Pakutakse suures valikus uudistooteid, mida saab disainerilt kohapeal osta või vastavalt oma soovidele ka tellida. Kuna sel kevadmessil on rohkelt põnevaid osalejaid erinevatest valdkondadest, siis on tulemas väga huvitav ja inspireeriv interjöörimess igale külastajale!

Visioon tekstiil on sisustusmessil esindatud oma kindla kaubamärgi – 3D disaintekstiilidega – erinevais värvis kivikangaste ja teiste kolmemõõtmeliste piltidega tekstiilikunsti vallast. Sellised ruumilised kangad jäävad seinal lummavalt pilkupüüdvad ja elustavad minimalistlikku interjööri. Autori lemmikul “Kivikangal” täitub juba kümnes aasta tema loomisest ja esmaesitlusest just samal sisustusmessil. Käesoleval kevadel näebki selle 3D kangaste teema edasiarengu võimalusi, kordumatuid tekstiilpilte erinevates mõõtudes, värvides ja tehnikates.

Kevadele kohaselt on esindatud ka disaineri viimane uudislooming – kaunid ja praktilised vabaajatekstiilid, mis sobivad randa või piknikule, nii sise- kui ka välistingimustesse. Kaunitest mittemärguvatest rannatekstiilidest saab lähemalt lugeda kodulehe eelnevates uudistes, kuid neid rõõmsaid “Päikesekalu” on parem oma silmaga näha ja hea tuju on tagatud. Visioon tekstiili “Eksootilisi rannatekstiile” ja samuti disaineri varasemat loomingut näeb Disainihallis, boksis nr.50 – Olete oodatud! Messil osalevate 3D tekstiilpiltide kohta saab lähemalt lugeda kodulehel, nende värvivalik ja mõõdud/hinnad on hinnakirjas. Ja kui leiate seal meeldiva pildi või kanga, mida sooviksite kindlasti messil näha, siis palun kirjutage julgelt. Peatse kohtumiseni!

Olete oodatud Interjöörimessile 22.- 24.aprillil 2016 Tallinnas!

Messi soodusflaierid palun printige siit:  www.sisustusmess.ee/kulastajale

Päikeselist kevadet soovides, Liivi Leppik

Disainer,   VisioonTekstiil.com

top