ENGEST

Eksootilisi mustreid – otse loodusest

Uuel aastal uue hooga. Eelmise aasta augustis loodud vabaaja tekstiilide kollektsioon “Eksootilised rannatekstiilid” said uue aasta alguses värvikat täiendust. Mõned ideed said veel ellu viidud … ja “Päikesekalade” rannatekstiilide valikus on nüüd kokku 5 kaunivärvilist rannakala. Olemasolevale kuninglikule triibulisele ja päikesekollasele lisandusid veel – sportlikult julge sinine, soliidne tumepruun ja romantiline roosa. Sümpaatset värvivalikut jätkub igale soovijale.

Kvaliteetse UV-kindla fototrükiga rannalinad ja -matid on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele, kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Valmistatud vetthülgavast kangast, mis ei märgu on ka otse ujumast tulles nende peal mõnus ja kuiv pikutada. Pilkupüüdvad suured kalad on nagu just veest välja hüpanud – sobivad hästi terassile, koduse basseini äärde, lastetuppa, liivaranda või kasvõi luksusjahi päikesetekile jne… Meeliköitev disaintoode valmib tellimisel 1-3 nädala jooksul, kuid alati võib küsida infot, vahel on mõni naerusuine kala ka kohe ootamas. Hea kingi-idee nii väikestele kui suurtele.

Originaalvärvides kalad on valitud maailma kaunimate kalade hulgast ja ka kirjas oma õigete nimedega. Nii on hea võimalus leida internetist veel täiendavat infot nende eksootilise päritolumaa ja muu põneva kohta. Looduslik avastusretk nii lastele kui täiskasvanutele – milline imeilus maailm!

Valmis said ka uut disaintoodet tutvustavad reklaamid, võimalus välja printida. Lähemalt: “Uudis – Eksootilised rannatekstiilid”  www.visioontekstiil.com/uudis-fototrukis-rannatekstiilid NB! Olete oodatud ka Interjöörimessile 22.-24.aprillil 2016, Tallinnas.

Nautigem originaalseid mustreid troopilise maailma loomingust …

Tekstiilide autor disainer Liivi Leppik

top