ENGEST

Eksootilised rannatekstiilid

Kaunid looduspildid prinditud spetsiaalsele ilmastikukindlale tekstiilile annavad uusi võimalusi põnevate ja praktiliste rannatoodete jaoks. Disaintekstiilid on kujundatud spetsiaalsest vetthülgavast kangast, millel mugav viibida ka peale ujumist, kuna vesi ega liiv ei hakka külge. Mittemärguvad rannatekstiilid sobivad kasutamiseks igale vanusele nii sise- kui välistingimustes: rannas, aias, terrassil, basseini ääres jm. Puhkamine on puhas lust!

Valikus on kuus kaunist rannalina: Maui Paradise, Pink Plumeria Beach, Bright Blue Sea, Under the PalmTree, Blue Stones, Good Luck!  Fototrükis rannatekstiilid on kahekordsest mittemärguvast kangast/alumine pool sobivas toonis ühevärvilisest kangast. Asub originaalse trükipildiga transpordikotis. Rannalinade valmismõõdud: 205 x 145 cm /135 Eur. (tõmbelukuga kotis)

Rannalinasid on 6 erinevat, fotole klikates näeb pilti täissuuruses koos nimega. Valige omale meeldiva pildiga lina siit:

“Päikesekala” rannamattide valikus on 5 troopilist kala. Suurte pilkupüüdvate kalade alumised pooled on oma põhikangaga sobivast kunstnahast. Hawaii trükipildi ja tõmbelukuga kott annab tootele veel lisaväärtust, mugav transportida (sisse mahub rullituna 2 tk!). Rannakalade orienteeruvad mõõdud 182 x 92 cm / maksumus 105 Eur, koos spets kotiga 149 Eur.

“Päikesekalad” – 5 erinevat, originaalnimedega näha vasakpoolsel fotol. Valige oma lemmik välja siit:

Rannatekstiilide pikema tutvustuse leiab: www.visioontekstiil.com/uudis-fototrukis-rannatekstiilid ja siin : www.visioontekstiil.com/kevaduudiseid

Originaalsed kangad trükitakse tellimuse järgi ja rannatooted valmivad orient. 1-2 nädala jooksul. Kuid vahel on mõni disaintoode ootamas, küsige lisainfot. Rannalinad ja -kalad sobivad kasutamisel ka omavahel hästi. Kättesaamine on lihtsaim posti teel.

Kvaliteetsed ja praktilised disaintooted nii omale või sõbrale nautimiseks. Kaunis kingitus igal ajal!

Näha rannalinad kujundatud kanga ja tõmbelukuga kottides. Disainitud transpordikott rannakaladele on 100 cm pikkune.

Lisainfo: liivi@visioontekstiil.com ; + 372 5149539

Nautigem oma puhkust, disainer Liivi Leppik